Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Başakşehir’de iş yerinde doğalgaz patlaması: Müdahale sırasında 1 kişi dumandan etkilendi

BAŞAKŞEHİR’DE, HURDA ERİTME VE GERİ DÖNÜŞÜM ÜZERİNE FAALİYET GÖSTEREN BİR İŞ YERİNDE DOĞALGAZ PATLAMASI MEYDANA GELDİ. PATLAMANIN ARDINDAN YANGINA MÜDAHALE ETMEK İSTEYEN İŞ YERİ SAHİBİ DUMANDAN ETKİLENDİ. YANGIN ANLARI CEP TELEFONU KAMERASINA YANSIDI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Başakşehir’de, hurda eritme ve geri dönüşüm üzerine faaliyet gösteren bir iş yerinde doğalgaz patlaması meydana geldi. Patlamanın ardından yangına müdahale etmek isteyen iş yeri sahibi dumandan etkilendi. Yangın anları cep telefonu kamerasına yansıdı.

Olay, Başakşehir İSDÖK Sanayi sitesi 6. Bloktaki hurda eritme ve geri dönüşüm işi üzerine faaliyet gösteren bir iş yerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, dışardan iş yerine bağlanan doğalgaz borusunun kırılması sonucu patlama meydana geldi. Patlamanın ardından çıkan alevler iş yerini sararken çalışanlar ise kendi imkanlarıyla dışarı çıktı. İş yeri sahibi ise yangın tüpleriyle müdahale ederken dumandan etkilendi. İhbar üzerine olay yerine itfaiye, sağlık, polis ve doğalgaz ekipleri sevk edildi. İtfaiye yangına müdahale ederken İGDAŞ ekipleri doğalgazı kesti. Müdahale sırasında etkilenen iş yeri sahibi ise ambulansla hastaneye kaldırıldı. Bir süre sonra yangın kontrol altına alınarak söndürüldü. Patlama nedeniyle iş yerinde hasar oluşurken, yangınla ilgili başlatılan inceleme sürüyor.

İş yerinin alevli yandığı ve itfaiyenin müdahale ettiği anlar vatandaşların cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi.

ADANA'DA FRENİ BOŞALAN TIR, ÇOCUK
Sıradaki Haber Freni tutmayan tır, çocuk parkı önündeki araçlara çarparak durabildi