Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bakan Uraloğlu: “Samsun raylı sistem hattı araç alımını biz üstleniyoruz”

BAKAN URALOĞLU SOSYAL MEDYA HESABINDAN YAPTIĞI PAYLAŞIMDA, “BURSA, KOCAELİ, SAKARYA, TRABZON VE SAMSUN’DA YAŞAYAN VATANDAŞLARIMIZA GÜZEL BİR HABERİMİZ VAR. SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN İMZASIYLA ÇIKAN VE ‘RESMÎ GAZETE’DE YAYIMLANAN KARARLA; BURSA ÜNİVERSİTE- GÖRÜKLE UZATMA HATTI, KOCAELİ KUZEY HAFİF RAYLI SİSTEM HATTININ BİRİNCİ AŞAMASI, ADAPAZARI-SERDİVAN RAYLI SİSTEM HATTI, TRABZON RAYLI SİSTEM HATTI, SAMSUN RAYLI SİSTEM HATLARI ARAÇ ALIMINI ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI OLARAK BİZ ÜSTLENİYORUZ” İFADELERİNİ KULLANDI.

BAKAN URALOĞLU SOSYAL MEDYA

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, “Samsun raylı sistem hatları araç alımını Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı olarak biz üstleniyoruz” dedi.

Bakan Uraloğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bursa, Kocaeli, Sakarya, Trabzon ve Samsun’da yaşayan vatandaşlarımıza güzel bir haberimiz var. Sayın Cumhurbaşkanımızın imzasıyla çıkan ve Resmî Gazete’de yayımlanan kararla; Bursa Üniversite- Görükle uzatma hattı, Kocaeli Kuzey hafif raylı sistem hattının birinci aşaması, Adapazarı-Serdivan raylı sistem hattı, Trabzon raylı sistem hattı, Samsun raylı sistem hatları araç alımını Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı olarak biz üstleniyoruz” ifadelerini kullandı.