Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bakan Ersoy Beyoğlu Belediyesi İstiklal Sanat Galerisi’ni ziyaret etti

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI MEHMET NURİ ERSOY, YENİ HİZMETE GİREN BEYOĞLU BELEDİYESİ İSTİKLAL SANAT GALERİSİ’Nİ ZİYARET ETTİ.

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, yeni hizmete giren Beyoğlu Belediyesi İstiklal Sanat Galerisi’ni ziyaret etti. “Şifa Veren Sanat-Ebru” Sergisini gezerek eserleri inceleyen Bakan Ersoy, yeni sanat galerisi ve sergiyle ilgili Başkan Yıldız’dan bilgi aldı.

Beyoğlu Belediyesi tarafından İstiklal Caddesinde açılan İstiklal Sanat Galerisi, sanatseverlerin buluşma noktası oldu. Açılışa özel düzenlenen ve Türkiye’den Ebru Sanatçısı Hikmet Barutçugil ile Rusya coğrafyasından 5 sanatçının eserlerinin yer aldığı “Şifa Veren Sanat-Ebru” Sergisi yoğun ilgi gördü. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy da bakan yardımcılarıyla birlikte İstiklal Sanat Galerisi’ni ziyaret ederek sergiyi gezdi. Yeni açılan sanat galerisi ve sergiyle ilgili Bakan Ersoy’a bilgi veren Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, İstiklal Sanat Galerisi’nin yerel ve uluslararası sergiler ile kültürel etkinliklere ev sahipliği yapacağını söyledi.