Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Badminton şampiyonlarına Dr. Hüseyin Bozkurt’tan ödül

AVRUPA BADMİNTON ŞAMPİYONASI U17 PUAN TURNUVASINDA ÇİFT BAYANLAR KATEGORİSİNDE ŞAMPİYON OLARAK ALTIN MADALYANIN SAHİBİ OLAN MBA OKULLARI ESKİŞEHİR KAMPÜSÜ ÖĞRENCİLERİ YAĞMUR TUANA YEMİŞEN VE IRMAK RANA YEMİŞEN, DÜZENLENEN TÖRENDE ÖDÜLLERİNİ MEDİCANA GRUP YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE MBA OKULLARI KURUCUSU OLAN DR. HÜSEYİN BOZKURT’TAN ALDI.

AVRUPA BADMİNTON ŞAMPİYONASI U17

Avrupa Badminton Şampiyonası U17 Puan Turnuvası’nda çift bayanlar kategorisinde şampiyon olarak altın madalyanın sahibi olan MBA Okulları Eskişehir Kampüsü öğrencileri Yağmur Tuana Yemişen ve Irmak Rana Yemişen, düzenlenen törende ödüllerini Medicana Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve MBA Okulları kurucusu olan Dr. Hüseyin Bozkurt’tan aldı.

Hırvatistan’ın Zagreb kentinde düzenlenen ve 22 ülkeden 426 sporcunun katılım gösterdiği Avrupa Badminton Şampiyonası U17 Puan Turnuvası’nda MBA Okulları Eskişehir Kampüsü öğrencileri Yağmur Tuana Yemişen ve Irmak Rana Yemişen çift bayanlar kategorisinde şampiyon olarak altın madalyanın sahibi oldu. Badminton alanındaki tutkularını altın madalya ile taçlandıran Yağmur Tuana Yemişen ve Irmak Rana Yemişen, MBA Okulları Eskişehir kampüsünde yapılan törende ödüllerini Medicana Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve MBA Okulları kurucusu olan Dr. Hüseyin Bozkurt’tan aldı.

Türkiye Badminton Federasyonu tarafından düzenlenen Avrupa Badminton Şampiyonası U17 Puan Turnuvası’nda şampiyonluklarıyla Türkiye ve MBA Okullarına milli gurur yaşattıkları için Yağmur Tuana Yemişen ve Irmak Rana Yemişen’e teşekkür eden Dr. Hüseyin Bozkurt, “Biz eğitim kurumu olarak tutku alanlarınızı önemsiyor, eğitiminiz boyunca daha iyi bir ben kimliği için gösterdiğiniz çabayı hayranlıkla takip ediyorum. Nitelikli ve yenilikçi eğitim yatırımlarımızın tek bir odağı var; kişisel etkinizi ‘Daha İyi Bir Dünya’ için göstermeniz ve MBA Okullarının kurucusu olarak sizlerin global platformlarda daha fazla başarıya imza atmanız için her zaman sizin hayallerinizin yanında olmaya devam edeceğim. Eminim ki okullarımızda eğitim alan öğrencilerimiz isimlerinden tüm branşlarda başarıyla söz ettirecekler. Sizlere çok teşekkür ediyorum ve sizlerle gurur duyuyorum” dedi.