Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Aygün: “Önceliğimiz gençler”

GENÇLERLE BİR ARAYA GELEN DERİNCE BELEDİYE BAŞKANI ZEKİ AYGÜN, “İLÇEMİZDE PROJELERİMİZİ HAYATA GEÇİRİRKEN ÖNCELİĞİMİZİ DAİMA ÇOCUKLARIMIZ VE GENÇLERİMİZ OLARAK BELİRLİYORUZ” DEDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Gençlerle bir araya gelen Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “İlçemizde projelerimizi hayata geçirirken önceliğimizi daima çocuklarımız ve gençlerimiz olarak belirliyoruz” dedi.

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Yelken Kafe Toplantı Salonu’nda iki ayrı toplantı gerçekleştirdi. Başkan Aygün, ilk olarak Derince Belediyesi Meclis Üyeleri Kenan Yalçın ve Ayhan Aksoy’un yer aldığı toplantıda gençlerle bir araya geldi, ardından Derince Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ve ailelerini konuk etti. Derince Belediyesi Meclis Üyesi Yasin Kayı’nın da hazır bulunduğu toplantıda gençliğe yönelik projelerini paylaşan Başkan Aygün, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin yaşamaktan huzur bulduğu bir kent inşa etmek için çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz. İlçemizde projelerimizi hayata geçirirken önceliğimizi daima çocuklarımız ve gençlerimiz olarak belirliyoruz” dedi.

HATAY'IN PAYAS İLÇESİNDE RENKLİ SAKALLI
Sıradaki Haber Herkesin renkli sakallarıyla tanıdığı esnaf, ruh haline göre değişen sakallarıyla dikkat çekiyor