Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Aydınfest ’Ceza’ konseri ile sona erdi

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN CUMHURİYETİN 100. YILI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA DÜZENLEDİĞİ AYDINFEST CEZA KONSERİYLE SONE ERDİ. ON BİNLERCE AYDINLI HEP BİR AĞIZDAN SEVİLEN SANATÇILARIN ŞARKILARINI SÖYLEDİ. AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM ÇERÇİOĞLU, TEK YÜREK OLARAK CUMHURİYETİN YENİ YÜZYILINI KUTLAMAKTAN DOLAYI ÇOK MUTLU OLDUKLARINI SÖYLEDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin cumhuriyetin 100. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlediği Aydınfest Ceza konseriyle sone erdi. On binlerce Aydınlı hep bir ağızdan sevilen sanatçıların şarkılarını söyledi. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, tek yürek olarak Cumhuriyetin yeni yüzyılını kutlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

Üç gün boyunca yaklaşık 180 bin Aydınlıyı bir araya getiren Aydınfest, muhteşem konserlerle sona erdi. Festivalin son gününde Metin Erkoç, Sena Şener ve Ceza sahneye çıktı. Binlerce seyirci Aydın’ın sevilen sanatçılarından Metin Erkoç’a ve Sena Şener’e eşlik ederken gece Ceza’nın muhteşem konseriyle son buldu.

Her yaştan Cumhuriyet aşığıyla Cumhuriyeti ilelebet yaşatacaklarını söyleyen Çerçioğlu, “Cumhuriyetimizi bizlere armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına minnet duygularımı ifade ediyorum” ifadelerini kullandı.

İSRAİL’İN REFAH KENTİNDE ÇADIR KENTE
Sıradaki Haber Yüzlerce Bolulu “Katil İsrail” diyerek yürüdü