Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Aydın’da sabah namazı buluşmaları devam ediyor

AYDIN’DA EFELER MÜFTÜLÜĞÜ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN ‘SABAH NAMAZI BULUŞMALARI’ BU HAFTA ESKİ YENİ CAMİİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. ÇOK SAYIDA VATANDAŞIN KATILDIĞI SABAH NAMAZI BULUŞMASINDA NAMAZIN ARDINDAN FİLİSTİN HALKI İÇİN DUALAR EDİLDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Aydın’da Efeler Müftülüğü tarafından gerçekleştirilen ’sabah namazı buluşmaları’ bu hafta Eski Yeni Camii’nde gerçekleştirildi. Çok sayıda vatandaşın katıldığı sabah namazı buluşmasında namazın ardından Filistin Halkı için dualar edildi.

Aydın Efeler İlçe Müftülüğü öncülüğünde gerçekleştirilen ‘Sabah namazı buluşmaları’ programı çerçevesinde Müslümanlar gerçek adı Hasan Çelebi olan ancak halk arasında Eskiyeni Camii olarak bilinen camide toplandı. İmsak vakti ile birlikte camide toplanan çok sayıda kişiye namaz öncesi Kur’an tilaveti sunuldu. Ardından Aydın’ın en kıdemli imam hatiplerinden Hafız Durmuş Ali Kavaklı’nın kıldırdığı sabah namazından sonra, tesbihat yapılıp Filistin’deki Müslümanlar için dualar edildi. Namazdan sonra cemaatin hep birlikte sabah çorbalarını içmesi ile program sona erdi.

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, 6 MİLYON
Sıradaki Haber Büyükşehir’den 6 milyon 270 bin TL’lik arılı kovan dağıtım töreni