Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Aydın’da İsrail’i protesto yürüyüşü düzenlendi

GAZZE’DEKİ EL-EHLİ BAPTİST HASTANESİ’NE DÜZENLENEN SALDIRININ ARDINDAN AYDIN’DA PROTESTO YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLENDİ. ÖNCE KENT MEYDANI’NDAN TOPLANAN KALABALIK ARDINDAN ADNAN MENDERES BULVARI ÜZERİNDE YÜRÜYÜŞ YAPARAK FİLİSTİNLİLER İÇİN DUA EDİP İSRAİL’İ KINAYIP LANETLEDİ.

GAZZE'DEKİ EL-EHLİ BAPTİST HASTANESİ’NE

Gazze’deki El-Ehli Baptist Hastanesi’ne düzenlenen saldırının ardından Aydın’da protesto yürüyüşü düzenlendi. Kalabalık, Filistinliler için dua edip İsrail’i lanetledi.

İsrail tarafından Filistin’e düzenlenen saldırılarda abluka altındaki Gazze’de bulunan El-Ehli Baptist Hastanesi’nin vurulmasının ardından ülke genelinde olduğu gibi Aydın’da da vatandaşlar protesto gösterileri düzenledi. Saat 23.00’te Aydın Kent Meydanı’nda toplanan kalabalık, ardından Adnan Menderes Bulvarı üzerinde yürüyüşe geçti. Kalabalık saldırılarda hayatını kaybedenler için dua edip, İsrail’e tepki gösterdi. Çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin de katıldığı yürüyüşte Kent Meydanı’nda açıklama yapıldı. Kalabalık, tekrar yürüyerek meydana gelerek, burada yapılan dua ile eylemi tamamladı.