Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Aydem Perakende ve Gediz Perakende’den çiftçilere TarımKart ile ödeme kolaylığı

AYDEM PERAKENDE VE GEDİZ PERAKENDE, ÇİFTÇİLERE FATURA ÖDEMELERİNDE KOLAYLIK SAĞLAMAK AMACIYLA QNB FİNANSBANK İLE İŞ BİRLİĞİ YAPTI.

AYDEM PERAKENDE VE GEDİZ

Aydem Perakende ve Gediz Perakende, çiftçilere fatura ödemelerinde kolaylık sağlamak amacıyla QNB Finansbank ile iş birliği yaptı. Bu kapsamda çiftçiler, QNB Finansbank TarımKart ile yapacakları elektrik faturası ödemelerinde ilk üç ay için sıfır faizin yanı sıra hasat tarihine kadar vadelendirme ve vade boyunca istedikleri zaman geri ödeme imkanına sahip olacak.

Aydem Enerji’nin elektrik perakende şirketleri Aydem Perakende ve Gediz Perakende, müşterilerine sunduğu ödeme kanallarını çeşitlendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda QNB Finansbank ile iş birliği yapan Aydem Perakende ve Gediz Perakende, elektrik faturalarını TarımKart ile ödeyen çiftçilere kolaylıklar sağlıyor.

Gelirini tarımsal üretimden sağlayan ve çiftçilik belgesi sahibi tüm üreticiler, QNB Finansbank TarımKart’a sahip olarak elektrik fatura ödemelerinde hasat tarihine kadar vadelendirme şansı elde edecek. İlk üç ay için sıfır faiz uygulanacak iş birliğinde, Tarım Kart’ın ekstre tarihi, yetiştirilen ürünün hasat tarihine göre yılda bir veya yılda iki ödemeli olarak belirlenecek.

Bu fırsattan yararlanmak isteyen üreticiler, en yakın QNB Finansbank İşletme Bankacılığı Şubesine gelerek, Tarım Kart başvurusunda bulunabilecek. Üreticiler Tarım Kart kullanarak fatura ödemelerini Aydem Perakende ve Gediz Perakende Müşteri İlişkileri Merkezlerinde gerçekleştirebilecek.

KIRŞEHİR'DE, 108 PROJENİN 5'İ TAMAMLANDI
Sıradaki Haber Kırşehir’de, 108 projenin 5’i tamamlandı, 51 proje yapımı sürüyor