Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Arnavutköy’de kimyasal madde paniği

ARNAVUTKÖY’DE BİR VATANDAŞ, SOKAK ORTASINDA BULUNAN BİR BİDONU YOLUN KENARINA KOYMAK İSTERKEN, BİDON İÇERİSİNDE SALLANAN SIVI MADDE BİR ANDA KÖPÜREREK ETRAFA DÖKÜLMEYE BAŞLADI. AFAD VE İTFAİYE EKİPLERİNİN ARAŞTIRMASI SONRASINDA SIVININ TUZRUHU OLDUĞU ANLAŞILDI.

Bu haberin fotoğrafı yok

Arnavutköy’de bir vatandaş, sokak ortasında bulunan bir bidonu yolun kenarına koymak isterken, bidon içerisinde sallanan sıvı madde bir anda köpürerek etrafa dökülmeye başladı. AFAD ve İtfaiye ekiplerinin araştırması sonrasında sıvının Tuzruhu olduğu anlaşıldı.

Olay, sabah saat 10.30 sıralarında Arnavutköy Karlıbayır Mahallesi Ünsiyet sokakta yaşandı. İddiaya göre, evine doğru giden bir vatandaş yolun ortasında bulunan bidonu kaldırarak kaldırıma koymaya çalıştı. Bidonun içerisinde sıvı madde olduğunu fark eden vatandaş, merak ederek bidonun kapağını açtı. Taşıma sırasında sallanan sıvı kapağı açılınca bir anda köpürerek kaldırıma döküldü. Karşılaştığı durum karşısında panikleyen vatandaş, bidonun içerisinde bulunan maddenin kimyasal madde olduğunu düşünerek 112 acil durum hattını arayarak ihbarda bulundu. Yapılan ihbar üzerine olay yerine İtfaiye, Polis ve AFAD ekipleri sevk edildi. Çevrede güvenlik önlemi alan ekipler, bidonun içindeki sıvıdan örnekler olarak inceleme başlattı. Yapılan incelemelerin ardından bidonun içindeki yabancı sıvının ’Tuz Ruhu’ olarak bilinen deterjan olduğu anlaşıldı.

ZONGULDAK’TA AİLESİNİN KAYIP İHBARINDA BULUNDUĞU
Sıradaki Haber Afgan işçinin yakıldığı olayda 6 sanık hakim karşısında