Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Arama kurtarma ekibi ve Vali Sezer’den çocuklara bayram hediyesi

CUMHURİYET’İN 100. YILI VE 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE KENTE GELEN VE ÇEŞİTLİ MESLEK GRUPLARINA MENSUP GÖNÜLLÜLERDEN OLUŞAN GEA ARAMA KURTARMA EKİBİ, ÇOCUKLARLA BİR ARAYA GELEREK BAYRAM HEDİYESİ VERDİ.KENTTEKİ MENZİLAHİR MAHALLESİ’NDE ETKİNLİK DÜZENLEYEN GEA ARAMA KURTARMA EKİPLERİNE EŞLİK EDEN VALİ SEZER, HEM ÇOCUKLARLA BİR ARAYA GELDİ, HEM DE MAHALLE SAKİNLERİNİN TALEPLERİNİ DİNLEDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Cumhuriyet’in 100. yılı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde kente gelen ve çeşitli meslek gruplarına mensup gönüllülerden oluşan GEA Arama Kurtarma ekibi, çocuklarla bir araya gelerek bayram hediyesi verdi.

Cumhuriyet’in 100. yılı etkinlikleri ve 29 Ekim kutlamaları çerçevesinde Edirne’den Kars’a oyuncak kampanyası düzenleyen GEA Arama Kurtarma ekibi, Edirne Valisi Yunus Sezer’in daveti sonrası kente gelerek çocuklarla bir araya geldi.

Kentteki Menzilahir Mahallesi’nde etkinlik düzenleyen GEA Arama Kurtarma ekiplerine eşlik eden Vali Sezer, hem çocuklarla bir araya geldi, hem de mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi.

Ziyarette İl Emniyet Müdürü Onur Karaburun, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin Özbaş da yer aldı.

Mahalle sakinleri tarafından alkışlarla karşılanan Vali Sezer, onlarla tek tek ilgilenerek taleplerini not aldı. Mahalledeki internet ve elektrik direkleri ile ilgili sorunları da Vali Sezer’e ileten mahalle sakinleri, ilgililere teşekkür etti.

Çocukları için iş talebinde bulunan mahalle sakinleri ile sohbet eden Vali Sezer, ilerleyen günlerde İşkur tarafından bu konuda bir çalışma yapılacağını söyledi.

“100. yılı Edirne ve Kars’ta aynı anda kutluyoruz”

Edirne’den Kars’a oyuncak kampanyası çerçevesinde gruplara ayrıldıklarını söyleyen GEA Arama Kurtarma Koordinatörü Umut Dinçşahin, her Cumhuriyet Bayramı’nda farklı bir ili ziyaret ettiklerini ve bu yıl da bu şekilde bir planlama yaptıklarını ifade etti.

Edirne’de de bir arama kurtarma ekibi oluşturmak için çalışma yaptıklarını belirten Dinçşahin, 3 günlük program çerçevesinde kentteki okulları da ziyaret etmek istediklerini aktardı.

Kalplerinin bir yanının dünyada yaşanan acılarla olduğuna da değinen Dinçşahin, aynı zamanda da çocuklarla buluşarak Cumhuriyet coşkusunu paylaşmak istediklerini belirtti.

MANİSALI KUAFÖRLER, ANTALYA'DA DÜZENLENEN EĞİTİM
Sıradaki Haber Manisalı kuaförler Antalya’dan iki kupa ile döndü