Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Antalya’da motosiklette tehlikeli yolculuk

ANTALYA’NIN GAZİPAŞA İLÇESİNDE BİR MOTOSİKLET SÜRÜCÜSÜ, ARKASINDAKİ YOLCUNUN OMUZLARINA BİNEN BAŞKA BİR GENÇ İLE TRAFİKTE SEYRETTİ. KENDİ VE ARKADAŞLARININ CANI İLE TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE ATAN SÜRÜCÜYÜ GÖRENLER, O ANLARI CEP TELEFONUYLA KAYDETTİ.

ANTALYA’NIN GAZİPAŞA İLÇESİNDE BİR

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde bir motosiklet sürücüsü, arkasındaki yolcunun omuzlarına binen başka bir genç ile trafikte seyretti. Kendi ve arkadaşlarının canı ile trafik güvenliğini tehlikeye atan sürücüyü görenler, o anları cep telefonuyla kaydetti.

’Bu kadar da olmaz’ dedirten olay, Pazarcı Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi’nde meydana geldi. Cadde üzerinde seyir halindeki bir motosiklet sürücüsü, arkasına bindirdiği yolcunun omuzlarına çıkmış bir gençle trafikte seyretti. Kendi canını, arkasındaki sorumsuz yolcuları ve trafik güvenliğini tehlikeye atan sürücüyü gören başka bir sürücü o anları cep telefonuyla kaydetti. Görüntülerde, sorumsuz sürücünün Pazarcı Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi üzerinde seyrettiği ve video kaydının bittiği anlarda sürücünün aynı şekilde yoluna devam ettiği görüldü.

Öte yandan, kural ihlali yapan motosiklet polisler tarafından bulunarak, sahibine gerekli cezai işlemler uygulandı.