Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’tan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

MANSUR YAVAŞ, “BÜYÜK ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN İZİNDE İNANÇ, İDRAK VE İSTİKRARLA MİLLİ VARLIĞIMIZIN TESCİLİ OLAN CUMHURİYETİ MİLLETÇE DÜNYANIN SAYGIN VE GÜÇLÜ BİR ÜLKESİ OLMA YOLUNDA 100. YILA TAŞIDIK” DEDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Mansur Yavaş, “Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde inanç, idrak ve istikrarla milli varlığımızın tescili olan Cumhuriyeti milletçe dünyanın saygın ve güçlü bir ülkesi olma yolunda 100. yıla taşıdık” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı yayımladı.

ABB Başkanı Yavaş, yayımladığı mesajda ABB’nin insana dokunan, üretimi artıran, şeffaf belediyecilik anlayışıyla her alanda daha müreffeh bir başkent olma hedefi olduğunu belirterek, “Demokrasimizi genç nesillerin omuzlarında daha da yükseltecek ve ülkemizi muasır medeniyetler seviyesi üzerine çıkaracak olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yılı kutlu olsun. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde inanç, idrak ve istikrarla milli varlığımızın tescili olan Cumhuriyeti milletçe dünyanın saygın ve güçlü bir ülkesi olma yolunda 100. yıla taşıdık. Bizler, Cumhuriyet’imizin miras bıraktığı tüm değerlere birlik ve beraberlik ruhuyla ’Yurtta sulh, cihanda sulh’ anlayışıyla sonsuza kadar sahip çıkacağız. Büyükşehir Belediyesi olarak insana dokunan, üretimi artıran, şeffaf belediyecilik anlayışıyla her alanda daha müreffeh bir başkent olma hedefimizden sapmadan, dünya başkentleriyle yarışır örnek bir başkent olma arzumuzu sürdüreceğiz. Kadim değerlerimizden aldığımız güçle ve haklı gururla Ankaralı hemşehrilerimin ve hürriyetinden asla taviz vermeyen asil milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, Cumhuriyet’imizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve kahraman gazilerimizi şükranla, bu toprakları bize vatan kılan aziz şehitlerimizi rahmetle anıyorum” ifadelerini kullandı.

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN BAŞKANLIĞINDA
Sıradaki Haber MGK Bildirisi: “Filistin devletini tanıyan ülkelerin sayısının artması kritik önemde”