Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Anadolu Üniversitesi 100’üncü yıl turnuvasında şampiyonlar belli oldu

CUMHURİYETN 100. YILINI KUTLAMA ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI (SKS) TARAFINDAN DÜZENLENEN CUMHURİYET BAYRAMI SPOR TURNUVASI FİNAL MAÇLARI İLE SONA ERDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

Cumhuriyetin 100’üncü yılını kutlama etkinlikleri kapsamında Anadolu Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı (SKS) tarafından düzenlenen Cumhuriyet Bayramı Spor Turnuvası final maçları ile sona erdi.

Anadolu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süleyman Sözen, Genel Sekreter Yardımcısı ve SKS Daire Başkanı Galip Özsarı, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Erol Yılmaz, Personel Daire Başkanı Dilara Özgür ve SKS Spor İşleri Şube Müdürü Öğretim Görevlisi Hakan Sivriservi’nin katılımıyla düzenlenen kupa töreniyle şampiyon takımlar kupalarını kaldırdı.

Personel Ayak Tenisi Turnuvasında şampiyon AÖF

Personel Ayak Tenisi Turnuvasında da iki grup halinde toplam 13 takım kupayı kazanmak için mücadele etti. Turnuvada ise isimlerini finale yazdıran takımlar Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı ile Açıköğretim Fakültesi oldu. 2-1’lik Maç sonuncuna göre şampiyon Açıköğretim Fakültesi oldu. Koruma ve Güvenlik Müdürlüğü, Personel Ayak Tenisi Turnuvasını üçüncü sıradan bitirdi.

Eğitim ve AÖF turnuvanın kazananları

Öğrenci Erkek Voleybol Turnuvasında 9 takım mücadele etti. Kıran kırana geçen maçlarda finalin ismi Eğitim Fakültesi ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi oldu. 3-1’lik sonuçla Eğitim Fakültesi kupayı kaldıran takım oldu. Eczacılık Fakültesi ise 3-0’lık skorla Hukuk Fakültesini yenmeyi bildi ve turnuvayı üçüncü sıradan bitirdi. Öğrenci Kadın Voleybol Turnuvasında ise 10 takım arasında son ikiye AÖF ve İİBF takımları kaldı. Kıyasıya mücadele edilen final maçında 3-1’lik sonuçla AÖF şampiyon olmayı bildi. Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Eğitim Fakültesi arasında gerçekleşen üçüncülük maçının kazananı ise 3-1 ile Eğitim Fakültesi oldu.

Cumhuriyet Bayramı Spor Turnuvasında dereceye giren takımlar madalya ve kupalarını Anadolu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süleyman Sözen, Genel Sekreter Yardımcısı ve SKS Daire Başkanı Galip Özsarı, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Erol Yılmaz, Personel Daire Başkanı Dilara Özgür ve SKS Spor İşleri Şube Müdürü Öğretim Görevli Hakan Sivriservi’den aldı. Turnuva fotoğraf çekimi ile sona erdi.

BURSASPOR TARAFTARLARI, ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLAMAK İÇİN
Sıradaki Haber Bursasporlular Galatasaray taraftarlarının üzerine yürüyerek slogan attı