Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK Parti İlçe Başkanı Umutlu, CHP İlçe Başkanı Yalçıntaş’ı sert eleştirdi

BALIKESİR’İN EDREMİT İLÇESİNDE AK PARTİ EDREMİT İLÇE BAŞKANI EKREM UMUTLU, EDREMİT BELEDİYE BAŞKANI SELMAN HASAN ARSLAN’IN SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN YAYIMLADIĞI CHP GRUP TOPLANTISININ FOTOĞRAFLARINDA MECLİS BAŞKAN KOLTUĞUNDA CHP İLÇE BAŞKANI EMİN YALÇINTAŞ’IN OTURMASINI SERT DİLLE ELEŞTİRDİ.

BALIKESİR’İN EDREMİT İLÇESİNDE AK

Balıkesir’in Edremit ilçesinde AK Parti Edremit İlçe Başkanı Ekrem Umutlu, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın sosyal medya hesaplarından yayımladığı CHP grup toplantısının fotoğraflarında Meclis Başkan Koltuğunda CHP İlçe Başkanı Emin Yalçıntaş’ın oturmasını sert dille eleştirdi.

Belediye Başkanını halkın seçtiğini, o koltuğa da sadece ve sadece başkan veya vekilin oturabileceğinin altını çizen Başkan Umutlu, “CHP İlçe Başkanı’nı CHP’li delegeler seçmiştir. O fotoğraf karelerinde oturduğu koltuk milletin koltuğudur. Belediye Başkanını halk seçer ve koltuğa oturacak kişi bu ilçenin belediye başkanıdır. O koltuğa oturmak 170 bin nüfuslu Edremit halkına saygısızlıktır. Tekrar söylüyorum o koltuk CHP’nin koltuğu değil, milletin koltuğudur” dedi.