Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

AK Parti Denizli’de temayül heyecanı

AK PARTİ DENİZLİ İL BAŞKANLIĞINCA 31 MART 2024 TARİHİNDE YAPILACAK YEREL SEÇİMLER İÇİN TEŞKİLAT TEMAYÜL YOKLAMASI DÜZENLENDİ.

Bu haberin fotoğrafı yok

AK Parti Denizli İl Başkanlığınca 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Yerel Seçimler için teşkilat temayül yoklaması düzenlendi.

AK Parti Denizli İl Teşkilatınca, 31 Mart’ta düzenlenecek yerel seçimlerde partiden aday olmak için başvuranlara yönelik temayül yoklaması gerçekleştirildi. 81 ilde eş zamanlı çevrim içi gerçekleştirilen temayül yoklaması AK Parti Denizli Teşkilatınca, Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezinde saat 12.00’de başladı. TBMM AK Parti Grup Başkan Vekili Bahadır Yenişehirlioğlu’nun da katıldığı temayül yoklamasında 156 aday adayı delegeler tarafından dijital ortamda oylanıyor. Temayül yoklamasının şeffaf ve tarafsız bir şekilde yapılması için her ilde komisyonlar oluşturuldu. Komisyonlarda Merkez Karar ve Yönetim Kurulu ve Merkez Yürütme Kurulu üyeleri ile milletvekilleri bulunuyor.

81 ilde çevrim içi gerçekleştirilecek temayül yoklamasında yaklaşık 160 bin AK Partili “Kimi aday olarak görmek istersiniz?” sorusunu yanıtlayacak.

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI
Sıradaki Haber AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz , Kars’ta basınla buluştu