Arama
Üyelik
Üye Girişi
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Afyonkarahisar Belediyesi’nden öğrencilere sıcak karşılama

AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ, 2023-2024 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILININ BAŞLAMASIYLA BİRLİKTE HER YENİ AKADEMİK YILIN BAŞLANGICINDA OLDUĞU GİBİ BU YIL DA İL DIŞINDAN GELEREK, KENTTE ÖĞRENİM GÖRECEK ÖĞRENCİLERİ YALNIZ BIRAKMADI.

AFYONKARAHİSAR BELEDİYESİ, 2023-2024 EĞİTİM

Afyonkarahisar Belediyesi, 2023-2024 eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte her yeni akademik yılın başlangıcında olduğu gibi bu yıl da il dışından gelerek, kentte öğrenim görecek öğrencileri yalnız bırakmadı.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in direktifleriyle Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler kentteki üniversitelerde okuyacak öğrencileri şehir otogarında karşılandı. Samimi bir ortamda öğrencilerle sohbet edildi, şehrimiz hakkında bilgi verildi. Başkan Zeybek’in selamlarının iletildiği karşılamada her zaman yanlarında olduğu iletildi.

Üniversitelerin, şehrin sosyal, ekonomik ve kültürel açıdan gelişmesine önemli katkı sağladığına dikkat çeken Başkan Zeybek ise “Afyonkarahisar Belediyesi olarak, ilimizin adeta göz bebeği olan üniversitelerimizin ve sevgili öğrencilerimizin her zaman yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Üniversite öğrenimleri için Afyonkarahisar’a ilk kez gelen öğrencilerimize aile sıcaklığında bir ortam oluşturmak için onları karşılıyoruz. Öğrencilerimiz, şehrimizin bir parçasıdır ve bizler de onların her zaman yanındayız” dedi.